2012 yılını değerlendirir misiniz?


2012 yılı hedeflediğimiz gibi geçti diyebilirim. Planladığımız oran olarak, hemen hemen yüzde yüzüne yaklaştık. Çünkü bizim bir, iki yıl önce yaptığımız planlara göre, o yıl neler yapacağımız bellidir ve yol haritamızda buna göre devam ederiz. Bizim için en önemli şey planlamaktır. 2010 ve 2011 yılında ekiplerimizi ve hedeflerimizi planladık ve hedeflerimize bu yönde koştuk. İleriki yıllarda daha da ileriye gideceğimizi biliyorum. Çünkü bunu futbol gibi düşünürsen, artık topu nereye atacağımızı biliyoruz. Bunların hepsi bizim için antrenman oluyor. Bunların hepsini, ekip çalışmasına ve iş gücüne verdiğimiz öneme borçluyuz.


2013’teki hedefleriniz neler?


2013’te eğitime ve tanıtıma daha çok ağırlık vereceğiz. Yaptıklarımızı en doğru yerlerde anlatmaya devam edeceğiz. Çalışanlarımızı motive etmeye devam ederek, ekip işine daha çok yoğunlaşacağız. Nasıl daha ileriye gideriz, nasıl en iyiyi yaparız, eksiklerimiz neler? Bunların hepsini düşünerek, çalışmalarımızı buna göre yapacağız.Biraz futboldan bahsedelim. Aynı zamanda Beşiktaş yönetimindesiniz. Beşiktaş 2013’te şampiyon olacak mı? Beklentileriniz neler?


Ben şuna inanıyorum. Başarı için benliğinizi ortaya koyacaksınız. İnandığımız; Beşiktaş’ın çok iyi yerlere geleceği. Yönetime seçilen arkadaşlar belki amatör ama gece gündüz çalışan insanlar. En önemli konu da bu zaten. Fikirleriniz ve benliğiniz ile birlikte, çok çalışarak her işin üstesinden gelebilirsiniz. Bunları futbolcularımıza da aşıladık. Görevimiz kazanmaktı. İkinci görevimiz ise, onları motive ederek Süperlig’de birinci olmaktı. Ve bunları başardık. Elbette zorluklar halen var ancak hedefe inanıp ona doğru çok çalışarak koşmak, zorlukları atlatmayı sağlıyor.Başarınızın sırrı nedir?


Ben yeteneğe inanmayan bir adamım. Her yeteneğin sonradan gelişeceğine inanırım. Bu da hedefleri iyi belirleyip, çok çalışarak olur. Sürekli kendinizi yeniler ve çalışmalar yaparsınız başarı kaçınılmaz olur.


Logolar.

         

Yasal.

İş bu sitede yer alan tüm bilgi, belde, resim, haber ve içerikler sadece altın sektörüne hizmet etmek, sektörle ilgili kişi yada kurumları bilgilendirmek amaçlıdır.

Bizi Arayın.

Kenan GÖRGÜ: 0 533 257 96 93
Uğur Demir : 0 505 708 75 68