Türkiye’nin en büyük altın ve mücevherat markası Atlantis, Kuyumculuk Sektörü Meslek Grubu’ndan 3 ayrı ödüle layık görüldü. 27 Aralık Perşembe Günü Hilton Oteli Barbaros Paşa Balo Salonu’nda gerçekleştirilen ödül töreninde Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Ali Babacan’ın katkıları ile ödülleri Atlantis Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Karakaş aldı.

Kuyumculuk ve mücevherat markası Atlantis, Türkiye’nin en büyük markalarından biri olduğunu aldığı 3 birincilik ödülüyle kanıtladı. Firmanın Türkiye’deki iddialı büyümesiyle birlikte Ege Bölgesi’nin sektöründe En Fazla İstihdam Sağlayan 1. Şirketi, Ege Bölgesi’nin sektöründe En Yüksek Üretim Gerçekleştiren 1. Şirketi ve Ege Bölgesi’nin sektöründe En Fazla İhracat Sağlayan 1. Şirketi ödüllerine layık görüldü.

27 Aralık Perşembe günü Hilton Oteli Barbaros Paşa Balo Salonu’nda gerçekleştirilen ödül töreninde görüşlerini bildiren Kamil Karakaş: “Karakaş Atlantis markası olarak bizler, vizyonumuzun bize kattığı güçle yolumuzda emin adımlarla ilerliyoruz. Aldığımız bu 3 ödül, bizlere titiz çalışmalarımızın ve başarılarımızın kanıtı olarak gurur yaşatıyor. Karakaş Atlantis olarak hedefimiz her daim büyümek ve Türkiye’ye katma değer yaratmak olacaktır” şeklinde konuştu.


  
Logolar.

         

Yasal.

İş bu sitede yer alan tüm bilgi, belde, resim, haber ve içerikler sadece altın sektörüne hizmet etmek, sektörle ilgili kişi yada kurumları bilgilendirmek amaçlıdır.

Bizi Arayın.

Kenan GÖRGÜ: 0 533 257 96 93
Uğur Demir : 0 505 708 75 68