Başvuruların Aşağıdaki Uyarılar Doğrultusunda Yapılması Rica Olunur :


1-Eğitimlere sadece Birliklerimize üye olan firmaların çalışanları katılabilmektedir.             Ayrıca üniversitede öğrenim gören öğrenciler için de kontenjan ayrılmaktadır.


2- Başvurular sadece web sitemizden yapılabilmektedir.Telefon veya e-posta ile başvuru    alınmamaktadır. Başvurusu bulunmayan kişilerin eğitime katılması mümkün  olmadığından,   internetten başvuru yapılmadan eğitime gelinmemesi rica olunur.


3- Eğitimlere başvuru yapılmadan önce yer, tarih, saat …vs. bilgilerine dikkat edilmesi rica olunur.


4-Eğitimden hedeflenen sonuçların sağlanması doğrultusunda; eğitime katılacak kişinin,             her bir eğitimin içeriğinde belirtilen “hedef kitle” tanımına uygunluğuna dikkat edilmesi rica olunur.


5- Eğitime yapılan başvuru aynı zamanda kesin kayıttır. Bu nedenle eğitime başvuruda bulunulduktan sonra katılınamayacağı söz konusu olduğu anda, internetten başvurunun geri çekilmesi önemle rica olunur.


6- Eğitimlerimize katılmak isteyip de kontenjanın dolması nedeniyle başvuruda bulunamayan kişilerin mağdur olmasını önlemek doğrultusunda, Eğitimlerimize başvuruda bulunduktan sonra katılmayan kişinin bu fiili 1 ay içerisinde 2(iki) defa tekrarlaması halinde söz konusu kişinin çalıştığı firmadan 3(üç) ay boyunca katılımcı kabul edilmeyecektir.Söz konusu olumsuz durumu önlemek amacıyla katılamama durumu belli olur olmaz internetten başvurunun geri çekilmesi önemle rica olunur.


7-Eğitimin niteliği dikkate alınarak bazı eğitimlere aynı firmadan sadece 1(bir) kişi  kabul edilmekte olup başvurunun, web sitemizdeki her bir eğitimin içeriğinde belirtilen söz konusu uyarı doğrultusunda yapılması rica olunur.


8-Başvurusu olmayan kişilerin eğitimlere katılımı mümkün olmamaktadır.Bu doğrultuda; başvurusu olmayan kişilerin, eğitim tarihinde, eğitimin düzenleneceği yerde, katılım talebinde bulunmamaları rica olunur.


Başvur


Logolar.

         

Yasal.

İş bu sitede yer alan tüm bilgi, belde, resim, haber ve içerikler sadece altın sektörüne hizmet etmek, sektörle ilgili kişi yada kurumları bilgilendirmek amaçlıdır.

Bizi Arayın.

Kenan GÖRGÜ: 0 533 257 96 93
Uğur Demir : 0 505 708 75 68